Julia Dolacka (Dolly)

Julia Dolacka (Dolly)

JAZZ FUNK / HIGH HEELS / HIP-HOP CHOREO

W swoich choreografiach główny nacisk kładzie na innowacyjność, izolacje, zakresy oraz wyraz sceniczny.

Kamil Karliński

Kamil Karliński

LATINO SOLO

Doświadczony instruktor i choreograf latino solo, pierwszego tańca i tańca towarzyskiego. Z pewnością zarazi Cię pasją i zajawką na dłużej!

Anna Rusiłko

Anna Rusiłko

STRETCHING

Ania popracuje nad zwiększeniem Twojej mobilności i wytrzymałości twoich mięśni. A przede wszystkim zmotywuje do pracy nad własnym ciałem.

Kuba Kiełbiowski

Kuba Kiełbiowski

HIP-HOP / FREESTYLE

Jeśli marzysz o tym by freestylować, lepszego instruktora nie znajdziesz. Kuba za pomocą ćwiczeń i wskazówek rozwija każdego ze swoich kursantów! Musisz do Niego wpaść!

Viktoria Myhailevych

Viktoria Myhailevych

COMMERCIAL / HIP-HOP

Tancerka pochodząca z Ukrainy! Świetnie przekazuje wiedzę, za co ludzie ją uwielbiają! Uśmiech nigdy nie schodzi z jej twarzy! Specjalizuje się w szeroko pojętej choreografii gdzie łączy elementy różnych stylów i technik! Wpadaj do Niej! Satysfakcja gwarantowana!

Aneta Skirlińska

Aneta Skirlińska

AFROBEAT

Wpadaj do Niej jeśli chcesz potańczyć ciekawe choreografie bazujące na Afro! Eksplozja radości i pozytywnej energii!

Olga Arendarczyk

Olga Arendarczyk

DANCEHALL / DANCEHALL FEMALE

Jeśli szukasz miękkości w swoim ruchu, a muzykalność to Twoje drugie imię to wpadaj do Olgi! Zarazi Cię swoją zajawką do smooth dancehallu!

Yana Olefir

Yana Olefir

DANCEHALL / DANCEHALL FEMALE

Wybitna choreograf oraz tancerka pochodząca ze Lwowa! Na jej zajęciach wszyscy czują się cudownie a uśmiech nie schodzi z twarzy! Wpadaj i poczuj ten Vibez!

Kasia Bajołek

Kasia Bajołek

URBAN CHOREO

Kocha dzielić się swoją energią z innymi! Na pewno zarazi Cię swoimi wysokimi wibracjami! Wpadaj!

Natalia Cebula

Natalia Cebula

REGGAETON

Wpadaj do Niej na pełne cudownej energii zajęcia! Spal kalorie, tańcz a przy tym wszystkim świetnie się baw!

Kinga Trela

Kinga Trela

CONTEMPORARY FUSION

Jej emocje w tańcu oraz precyzja ruchu zapierają dech w piersiach! Wpadaj jeśli uwielbiasz tańczyć liryczne, emocjonalne choreografie! Kinga nie ma sobie w tym równych!

Olya Toton

Olya Toton

COMMERCIAL / HIP-HOP CHOREO

Wpadaj do Niej jeśli chcesz potańczyć ciekawe choreografie bazujące na różnych stylach ulicznych! Mega bomba energetyczna!

Tomek Dolacki

Tomek Dolacki

HIP-HOP CHOREO

Skupia się nad przedstawieniem muzykalności w ruchu. Jego choreografie są unikalne, a każdy jest w stanie dopasować je pod swój styl. Jeśli chcesz popracować nad dynamiką, tempem oraz muzykalnością, a przy tym świetnie się bawić - są to zajęcia dla Ciebie!

Patryk Wyskocki (So Wild)

Patryk Wyskocki (So Wild)

DANCEHALL

Patryk z pewnością zarazi Cię pasją, zaszczepi w Tobie miłość do tańca i rozwinie pod każdym względem Twój ruch! Na takich zajęciach jeszcze nie byłeś/aś!

Ewa Borek

Ewa Borek

DANCEHALL / DANCEHALL FEMALE

Ewa to tancerka z wieloletnim doświadczeniem. Jeśli chcesz zapanować nad swoją delikatnością i precyzją w ruchu, wpadaj właśnie do Niej!

Oskar Haupa

Oskar Haupa

POPPING

Jeśli chcesz popracować nad izolacjami oraz tzw. poppem w ruchu - wpadaj do Oskara! Na jego zajęciach nauczysz się wykorzystywać swój ruch w przystępny i efektywny sposób!

Paulina Cygan (RyfKa)

Paulina Cygan (RyfKa)

DANCEHALL FEMALE

Twórczyni autorskiego programu pod nazwą “Waistline Thing” skupiającego się nad techniką poruszania biodrami oraz połączeniem ich izolacji z resztą ciała.

Paulina Duda (Pixie)

Paulina Duda (Pixie)

TWERK

Na jej zajęciach z pewnością poczujesz się seksownie i pewnie siebie. Uwielbia kobiece flow! Na pewno pokochasz jej zajęcia!

Lera Putylia

Lera Putylia

VOGUE NEW WAY

Lera niezwykłą wagę przywiązuje do precyzji, stąd jej zamiłowanie do Vogue New Way, gdzie pracuje kończynami w sposób perfekcyjny! Jeśli chcesz rozwinąć swoją koordynację oraz poczuć niesamowity klimat rodem z Vogue'owych balów - wpadaj!

Alina Senik

Alina Senik

VOGUE FEM

Alina to jedna z prekursorek Vogue w Krakowie. Jeśli chcesz uczyć się tego tylu oraz jeździć na bale vogue'owe to wpadaj do Niej! Alina to niezwykle charyzmatyczna tancerka, która zrobi z Ciebie prawdziwą bombę pewności siebie!

Anna Reichert

Anna Reichert

AFRO / TANIEC WSPÓŁCZESNY

Za największe wyzwanie tancerza uważa wszechstronność, dlatego nieustannie i z wielką pasją szkoli się i pobiera lekcje u instruktorów różnych styli.

Ada Chojnacka

Ada Chojnacka

CHOREO FEMME / HIGH HEELS

Ada tworzy wyjątkowo kobiece, sensualne choreografie przez co stwarza na zajęciach wyjątkową atmosferę! Jeśli chcesz poczuć się sexy, wpadaj! Nie znajdziesz lepszych zajęć gdzie będziesz czuć się tak super w swoim ciele! Wpadaj po dawkę pewności siebie!

Olya Poloskova

Olya Poloskova

HIGH HEELS / VOGUE

Profesjonalna, doświadczona choreograf oraz tancerka pochodząca z Kijowa! Wpadaj do niej po kobiecą energię na High Heels oraz na Vogue!