NOWE ZASADY W ZWIĄZKU Z COVID-19

NOWE ZASADY W ZWIĄZKU Z COVID-19

❗️KOCHANI WAŻNA INFORMACJA❗️
Za sprawą COVID-19 jesteśmy zmuszeni wprowadzić kilka istotnych zmian w funkcjonowaniu Naszej szkoły tańca. Zmiany wchodzą od najbliższego poniedziałku, bardzo prosimy o zapoznanie się z Nimi i ich przestrzeganie.
 
1) Czas trwania pojedynczych zajęć zostaje skrócony do 55 min.
2) Pomiędzy zajęciami, sale treningowe zostają dezynfekowane oraz wietrzone.
3) Wejście na teren Wild Dance Academy jedynie z maseczką ochronną, którą macie obowiązek nosić we wszystkich przestrzeniach z wyłączeniem sal treningowych na czas trwania treningu.
4) Na salach należy zachować odstęp między uczestnikami (1,5m)
5) W miarę możliwości starajmy się nie korzystać z szatni.
6) Na zajęcia przychodzimy ok 15 min przed ich rozpoczęciem (nie wcześniej).
7) Na każde zajęcia obowiązuje wcześniejszy zapis przez stronę internetowa (www.wild-dance.pl) – jednocześnie prosimy o odpowiedzialne zapisy. W związku z wprowadzeniem zwiększonych limitów na salach.
8) Dla osób korzystających z karty MULTISPORT, zostanie nałożony obowiązek KAUCJI w wysokości 30 zł. Oznacza to że jeśli zapiszesz się na zajęcia i nie przyjdziesz, z kaucji zostanie potrącone 15 zł za każde zajęcia na których się nie pojawisz po uprzednim zapisaniu.
9) Zostają wprowadzone limity na salach określone przez ministerstwo (7mkw/ os. w lokalu). SALA A – 14os., SALA B – 7os.
10) Prosimy o dezynfekcje rąk zarówno przed wejściem do budynku jak i przy jego opuszczaniu.
11) Strefa relaksu jest czasowo wyłączona z użytku, aby zminimalizować ryzyko zarażenia.
12) Kady karnet jest ważny jedynie 29 dni od daty zakupu! Jeśli nie dasz rady przyjść na zapisane zajęcia (nie przez stronę), daj znać a będziesz mogła/mógł wykorzystać wejście na inne zajęcia, ale tylko podczas trwania karnetu. Ważności karnetów nie przedłużamy!
13) Jeśli czujesz się gorzej, prosimy – zostań w domu!
 
Wierzymy że razem przetrwamy ten ciężki czas! Jedynie z Waszym zaangażowaniem i pomocą jesteśmy wstanie przetrwać! Prosimy Was o dobre słowa, uśmiech na zajęciach i frekwencję!
W grupie siła, a Nasza „dzika rodzinka” jest silna! Zapraszamy nowe osoby do Naszego domku! Budujemy Naszą taneczną społeczność RAZEM! 👊
 
Pozdrawiamy, całujemy i ściskamy!
Zespół, Wild Dance Academy